Рослини в інтер'єрі
Якщо ви у пошуку корисних порад для створення просторої та світлої кімнати, прочитайте нашу коротку статтю про переваги використання рослин

Як рослини впливають на наше здоров'я?

Ні для кого не секрет, що природні елементи – це must-have у кожному домі. Завдяки очисним властивостям, рослини значно покращують якість повітря, а також ваше здоров’я, підтримуючи дихання в хорошому стані. Багато людей відмовляються від зелених помічників через необхідність ретельного догляду. Так, вони вимагають багато уваги, але стають незамінним елементом у вашому житті. Їхня ціна, додаткові витрати на горщики і добрива компенсуються надзвичайною користю. Крім того, ви помітите швидке зниження рівня захворюваності і покращення самопочуття. Розміщуючи сезонні квіти чи іншу поширену зелень, ви створюєте особливу атмосферу, яка допомагає зменшити стрес. Вчені довели помітне підвищення продуктивності, тому обов’язково забезпечте свій робочий простір такими живими аксесуарами. До речі, завдяки своїй ефективній здатності поглинати шкідливі речовини рослини найкраще підходять для сімей з маленькими дітьми.

Які ще функції виконує зелень?

Уявіть трендову кімнату у скандинавському стилі без рослинок. Безперечно, вона виглядатиме незавершеною, «голою» і нудною навіть із вишуканим декором. Тому зелені орнаменти – це відмінне рішення для оздоблення приміщення. Вони зменшують монотонність, додають потрібних відтінків, а також пом'якшують стиль. Зелена гама формує абсолютно сприятливу і позитивну обстановку. Крім того, багато стилістів переконані, що рослини надають неодмінну естетичність. Скандинавське помешкання неможливе без гармонійного вигляду. Крім того, смаки у кожного різні, тому варто згенерувати унікальний інтер’єр, що не схожий на інші, якщо вам важливо дотримуватися базових принципів лофту. Ефірна зелень неодмінно потішить ваших гостей. Однак не варто перевищувати кількість природних елементів, щоб не захаращувати територію і не перетворювати її на ботанічний сад.

Рослини в дизайні

Актуальні тренди на зелень у 2023 році

За статистикою папороть – вибір номер один на сучасному ринку. Це раціональне мінімалістичне рішення для покращення дизайну. Листя папороті також наділяє весь інтер’єр універсальністю, роблячи його привабливішим. Для них чудово підходять звичайні або підвісні горщики чи кашпо, які ви можете знайти на нашому сайті.

Фікус – ще одне стильне рішення, яке повертається в сучасні тренди. Але візьміть до уваги величезні розміри цієї рослини і відповідні потреби. Щоб залишатися здоровим, він потребує постійного догляду.

Варто згадати також сезонні квіти. Ці живі орнаменти є привабливим доповненням до загальної теми. Звичайно, взимку ґрунт недостатньо родючий, щоб продукувати гарну зелень, хоча маленькі ялинкові гілки є хорошим виходом. Сміливо ставте їх у вигадливі вази, що пасують будь-якому дизайну.