Зображення із фарбами, які дають уявлення про те, що різні кольори впливають на наш настрій і відображають нас, лишається лише прислухатись до себе!
 _____________________________________________________________________

Наукові досліди показали, що люди різних типів характеру оточують себе речами певного кольору, які найкраще зображують їхні риси.

 _____________________________________________________________________


Червоний колір  обирають вроджені лідери, чия енергія та життєва сила є джерелом натхнення для оточення. Це колір активної діяльності, гарного настрою та впевненості у собі.
Якщо ви обрали цей колір, запам'ятайте золоте правило "менше краще". Не робіть абсолютно всю кімнату червоною. Виберіть цей колір для кількох предметів меблів або аксесуарів та зверніть увагу – решта кольорів у кімнаті має поєднуватися з червоним та доповнювати його.
Жовтий колір – колір людей з м'яким, але оптимістичним характером. Вони приховують свої проблеми та намагаються бути з усіма у світі. Мають гарне логічне мислення, за що й цінуються керівництвом.
Цей колір яскравий і приємний – у кімнаті з такими стінами ваші гості почуватимуться комфортно як удома. Якщо жовтий скомбінувати з блакитним кольором, то у такому поєднанні буде створюватися ілюзія сонця та неба у вашому будинку.


Помаранчевий колір  обирають люди спокійні, товариські, ті, хто любить великі та гучні компанії. Оптимісти, які не лякаються проблем або творчі особи з неординарним мисленням.
Цей колір дає відчуття тепла і яскравості та справляє на людей ефект, що бадьорить. Однак, будьте обережні - не використовуйте занадто багато різних відтінків помаранчевого у вашому будинку, тому що досягнете протилежного ефекту і відчувати себе занадто напружено.

Фіолетовий колір екстравагантних, неординарних особистостей. Таким, властиві перепади настрою і живуть у своєму вигаданому світі. Їм важко приймати рішення, і вони дуже вразливі.
Існують справді чудові відтінки фіолетового, але будьте обережні при їх виборі! Фіолетовий – колір меланхолії й може змусити почуватися пригніченим, тому його також краще використовувати при виборі меблів та різноманітних аксесуарів. Купуйте, наприклад, фіолетовий диван або кошики, які ви можете розташувати на полицях. Просто дайте своїй фантазії волю!


Блакитний/синій колір люблять люди, які цінують спокій та тишу. Самотні, які не люблять труднощів і змін. Це вірні та надійні друзі, на яких можна спертися у скрутну хвилину.
Синій колір неба. Яскраво-сині відтінки мають заспокійливу дію, але також може змусити відчувати холод. Він нагадує про струмінь крижаної води. Хоча він може виглядати красиво, у такій кімнаті завжди буде досить свіжим.
 

Зелений колір – це колір спокою та врівноваженості, творення. Такий колір обирають люди раціональні, неквапливі, які мають авторитет серед колег, друзів та рідних.

Залежно від відтінку, який Ви вибрали, можна досягти різних ефектів, але в будь-якому випадку, вам не слід фарбувати ваші стіни та стелю в зелені тони, оскільки колір вийде надто інтенсивним, і може візуально зменшити простір вашої кімнати. Зелений вважається збалансованим та нейтральним кольором, і найкраще підходить для просторих будинків та великих приміщень.

 Людям, які люблять зелений колір, радимо вибирати його для предметів декору, наприклад – для штор, килимів та ваз.

Білий колір люди вибирають найчастіше. Він настільки популярний, тому що ідеально поєднується з будь-яким кольором меблів та аксесуарами. Хоча в нього маса переваг, є один великий недолік - він мажеться швидше, ніж будь-який інший колір і вимагає регулярного підфарбовування. Щоб запобігти цьому, обов'язково вибирайте фарбу, що миється, яка дозволить витирати всі плями просто вологим рушником. У якій би кімнаті ви не використовували білий колір, обов'язково розставте яскраві акценти: вази, картини, квіти, яскраві подушки та штори.